Головна > Новини > Семінар «Розробка та впровадження підходу до управління на основі компетенцій: європейський досвід»

photo_11218029-10 червня директор Проекту Лариса Бізо та заступник керівника Проекту Оксана Кікоть взяли участь у семінарі «Розробка та впровадження підходу до управління на основі компетенцій: європейський досвід» на базі Європейського Інституту державного управління (EIPA) (м. Маастріхт, Нідерланди). За підтримки Проекту учасниками семінару також були представники Головдержслужби, а саме Юлія Козак, начальник відділу супроводу проектів з розвитку персоналу департаменту персоналу державних органів та органів місцевого самоврядування Головдержслужби, та Катерина Гевчук, консультант відділу тренінгових заходів та міжнародного співробітництва Школи вищого корпусу державної служби.

Метою семінару було розглянути моделі та практики управління на основі компетенцій, що використовуються на державній службі в різних європейських країнах. В рамках семінару були проаналізовані ключові фактори успіху, які варто враховувати під час впровадження даного підходу, ключові елементи ефективного впровадження управління на основі компетенцій, а також інноваційні підходи до вдосконалення системи управління на основі компетенцій.

Протягом двох днів на заході з презентаціями виступили міжнародні експерти, як-от: Беатріс Бехренс, директор з питань людських ресурсів Федеральної Агенції з питань призначень Федеративної Республіки Німеччини, Пітер Соммен, керівник з питань людських ресурсів провінції Антверпен Уряду Бельгії, Даніель Босарет, Сильвія Арчман та Майкл Бурнет - національні експерти EIPA, Кетрін Райс, директор компанії Wivo (яка надає послуги в сфері людських ресурсів Уряду Бельгії) та інші провідні міжнародні експерти, які займаються питаннями управління людськими ресурсами, зокрема впровадженням системи управління персоналом на основі компетенцій.

Участь у семінарі взяли державні службовці з Бельгії, Ісландії, Польщі, Литви, а також представники Європейського банку та Європейської інституції з питань забезпечення свободи, безпеки та правосуддя, які працюють в сфері управління людськими ресурсами, відповідають за реформу державного сектору та розвиток людських ресурсів на державній службі.