Головна > Новини > Розпочалися тренінги «Лідерство у команді» для слухачів Програми розвитку лідерства 2011

img_89545-6 липня пройшов перший з серії тренінгів «Лідерство у команді» в рамках Програми розвитку лідерства (Модуль 2. «Стратегічне управління людськими ресурсами») для державних службовців вищого корпусу в Україні. Тренінг проводила експерт Проекту Іванна Ібрагімова.

З метою сприяння розвитку мережі та вільного обговорення як існуючої практики управління персоналом, так і можливостей її вдосконалення, цей тренінг був виїзним — відбувався на базі готельного комплексу «Пуща-Лісова» (с. Мощун, Київська область). У тренінгу взяли участь державні службовці І-ІІ категорій посад з Адміністрації Президента України, Державного агентства України з управління державними корпоративними правами та майном, Державної екологічної інспекції України, Державної інспекції України з питань праці, Державної служби України з лікарських препаратів та контролю за наркотиками, Міністерства освіти та науки, молоді та спорту України, Національної служби посередництва та примирення, Республіканського комітету АРК з лісового та мисливського господарства, Секретаріату Центральної виборчої Комісії та інших. У тренінгу також брали участь заступник керівника Проекту Оксана Кікоть та Катерина Гевчук, консультант відділу тренінгових заходів на міжнародного співробітництва Школи вищого корпусу державної служби.

Під час першого дня тренінгу учасники тренінгу брали активну участь у обговоренні концепції лідерства та сучасних підходів до управління людськими ресурсами, у тому числі питань розподілу відповідальності у сфері управління персоналом, планування людських ресурсів, основних принципів та підходів щодо добору працівників. Особливу зацікавленість учасників викликав досвід управління людськими ресурсами на державній службі Канади та інших європейських країн.

Питання, пов’язані з принципами та шляхами утримання кваліфікованого персоналу розглядалися другий день тренінгу. Зокрема, мова йшла про стратегії діяльності керівників-лідерів у зв’язку із різними стадіями розвитку команди та управління конфліктами. Цікавими були дискусії щодо шляхів мотивування та залучення персоналу, а також способів постановки завдань та умов праці. Учасники із задоволенням виконували практичні завдання, заповнювали тести та брали участь у рольових вправах.

Під час оцінки результатів тренінгу учасники висловили задоволення рівнем його проведення, відзначили важливість систематизації знань, можливість поспілкуватися з колегами у тісному колі та «по-новому» подивитися на власні підходи до управління персоналом. Одним з висновків учасників тренінгу було визнання необхідності більше уваги приділяти питанню управління людськими ресурсами.

Наступні тренінги на цю тему будуть проведені 12-13 та 19-20 липня.