Головна > Новини > Рішельєвські читання 2011

imag0081Директор Проекту Крістіна Віттфус, заступник керівника Проекту Оксана Кікоть та експерти Проекту Наталія Гнидюк та Світлана Соколик взяли участь у щорічних Рішельєвських академічних читаннях "Лідерство в державному управління", що відбулися 21 - 23 вересня 2011 року в м. Одеса.

Щорічні Рішельєвські академічні читання організовані Національним агентством України з питань державної служби, Одеською обласною державною адміністрацією, Одеською обласною радою, Національним університетом «Одеська юридична академія» у співпраці з Національною академією наук України та Національною академією державного управління при Президентові України.

Участь у заході взяли державні службовці, науковці та експерти навчальних закладів та незалежних аналітичних організацій. Читання проходили за підтримки та участі таких високопосадовців: Голова Нацдержслужби України В’ячеслав Толкованов, ректор Одеської юридичної академії Володимир Завальнюк, президент Національної академією державного управління при Президентові України Юрій Ковбасюк тощо, а також міжнародних експертів.

На Читаннях обговорювалися такі питання, як сучасні підходи до розвитку системи державного управління: міжнародний досвід та рекомендації для України, регіональні механізми розвитку лідерства на державній службі  та службі в органах місцевого самоврядування, лідер у системі державного управління та професійний розвиток лідерів для державного управління.

Директор Проекту, Крістіна Віттфус представила досвід Канади у розвитку лідерів на державній службі, зокрема канадські ключові компетенції лідерства та навчальні програми Школи державної служби Канади, розроблені на основі визначених компетенцій. Заступник керівника проекту, Оксана Кікоть, представила Профілі компетенцій лідерства, розроблені для керівників всіх рівнів на державній службі в Україні, а також міжнародний досвід розробки таких документів. Наталія Гнидюк та Світлана Соколик виступили в ролі модераторів читань секції «Лідер у системі державного управління» та «Професійний розвиток лідерів для державного управління» відповідно, а також представили роботу секцій та напрацьовані учасниками читань рекомендації на заключному пленарному засіданні.