Головна > Новини > Прес-брифінг

dsc033154 вересня 2009 року в межах міжнародної конференції керівників центральних органів влади з питань державної служби провідних країн світу відбувся прес-брифінг Президента Комісії державної служби Канади Марії Баррадос, Начальника Головдержслужби України Тимофія Мотренка, Генерального директора Офісу вищої державної служби Нідерландів Яна Вільяма Века, керівника служби призначень на публічну службу Ірландії Браєна Ендрюса для представників ЗМІ.

Основні питання журналістів стосувались співвідношення державних службовців на душу населення, необхідності розділення політичних та адміністративних посад та досвіду в різних країнах. Відповідаючи на питання представників засобів масової інформації Марія Баррадос зазначила, що не у Канаді не відслідковують даних щодо співвідношення державних службовців на душу населення, оскільки важливішим вважають не їх кількість, а якість їхньої роботи. Тимофій Мотренко зазначив, що в Україні найменша частка, ніж в інших Європейських країнах.

На прес-брифінгу були присутні представники Інформаційних агентств – РБК-Україна, «Українські новини», УНІАН, ГолосUA, радіо «Ера» та «Свобода», а також друкованих видань – «2000» та «Урядовий кур'єр».