Головна > Новини > «Мистецтво ведення переговорів»: розпочато серію тренінгів для вищого корпусу державної служби

ssУ Школі вищого корпусу державної служби за підтримки Проекту, в рамках Програми розвитку лідерства: адміністративна реформа 2011, розпочалася серія тренінгів за темою «Мистецтво ведення переговорів» для групи 1 в рамках модуля «Лідерство та ефективна комунікація».

Тренінги, що відбудуться у першій половині червня, проводить Єлизавета Барань, експерт з переговорного процесу, яка працювала разом із провідними експертами Гарвардського переговорного проекту над вирішенням конфліктних ситуацій в Іраку, де керувала національним проектом з урегулювання конфліктів.

На тренінгу розглядаються ключові фактори, що впливають на переговорний процес, основні моделі ведення переговорів, інструмент підготовки до переговорів (на основі Гарвардської моделі ведення перемовин та внеску експертів Школи державної служби Канади).

Під час підведення підсумків за результатами першого тренінгу (31 червня – 1 липня), учасники висловили задоволення від участі у заході, відзначивши, що «колеги багато чого втрачають, не маючи можливості відвідати такі тренінги». Учасники відзначили універсальність підходів, що розглядаються в рамках тренінгу, та практичні вправи, які складають суттєву частину тренінгу, є не просто цікавими, але й надзвичайно корисними.

8 червня в рамках тренінгу планується організація відео зв’язку із представниками Міністерства зовнішніх справ та міжнародної торгівлі Канади для обговорення практики підготовки Канади до ведення міжнародних перемовин на прикладі укладання угод про зону вільної торгівлі, зокрема із Сенді Макларен, заступником директора відділу торгівельних переговорів та Деніель Бібер, старшим радником з питань торгівельної політики відділу торгівельних переговорів.

Із інформацією про досвід Канади у підготовці до міжнародних переговорів можна ознайомитися тут.