Головна > Новини > Круглий стіл з презентації та обговорення проекту Twinning "Підтримка розвитку державної служби в Україні"

b.227.227.16777215.0.stories.twinning.twnПредставники Проекту взяли участь у круглому столі з презентації та обговорення проекту Twinning "Підтримка розвитку державної служби в Україні" для Національного агентства з питань державної служби, що відбувся 7 вересня 2011 року.

Учасники заходу представили свої проекти, що спрямовані на підтримку розвитку державної служби в Україні. Під час зустрічі наголошувалося на необхідності підтримання співпраці проектів, а також були обговорені основні уроки реалізації проектів на підтримку вдосконалення управління людськими ресурсами на державній службі.

Зокрема, йшлося про необхідність підтримки діяльності ради керівників кадрових служб як стратегічного майданчику для зміцнення інституційної спроможності управління персоналом, приділення уваги консультаційному процесу із залученням усіх зацікавлених сторін, інформаційно-консультаційному супроводженню вдосконалення процедур та процесів тощо.

Від Проекту на круглому столі виступали Оксана Кікоть, заступник керівника Проекту, Іванна Ібрагімова, експерт Проекту та Світлана Соколик, консультант Проекту.

У заході взяли участь представники Нацдержслужби (Максим Іванов, Євген Нігай, Олеся Цикалюк та Надія Кизицька), представники консорціуму країн-членів ЄС відповідальні за підготовку та реалізацію проекту Twinning для Нацдержслужби (Боб Стефенсон, Марчін Саковіч, Джейн Маклахлен та Джуді Хейд), секторний менеджер Представництва ЄС в Україні (Володимир Кондрачук), керівник данського проекту підтримки "Технічна підтримка реформ державного сектору в Україні. Друга фаза" (Пітер Корсбі) та представники проекту Twinning "Підтримка розвитку та удосконалення системи підготовки державних службовців в Україні" (Юг Фанту та Володимир Кузка).