Головна > Новини > Круглий стіл з обговорення проекту закону України «Про державну службу»

caua10 жовтня у приміщенні підкомітету з питань державного будівництва Верховної Ради України відбулось засідання робочої групи щодо доопрацювання проекту закону України «Про державну службу» за участі міжнародних та місцевих експертів. Від Проекту у заході взяли участь заступник керівника Проекту Оксана Кікоть, експерти Проекту Наталія Гнидюк та Світлана Соколик.

Під час засідання були представлені та обговорені експертні висновки програми SIGMA та Програми Ради Європи «Посилення місцевої демократії та підтримки реформ місцевого самоврядування в Україні» до проекту закону України «Про державну службу» (реєстр. №8306). Крім того, з експертними коментарями до проекту закону виступила Наталія Гнидюк, яка представила висновки та рекомендації консультанта Проекту Януша Гонцяжа, а також керівник групи експертів проекту DANIDA Пітер Корсбі.

У заході та обговоренні також взяли участь представники Адміністрації Президента України, апарату Верховної Ради України, Секретаріату Кабінету міністрів України, Нацдержслужби, Європейської Комісії, Міністерства юстиції та інших ЦОВВ, а також Національної Академії державного управління.