Головна > Новини > Круглий стіл “Профілі компетенцій лідерства на державній службі і службі в органах місцевого самоврядування” в м. Дінпропетровськ

ssЗаступник керівника Проекту, Оксана Кікоть, взяла участь в круглому столі “Профілі компетенцій лідерства на державній службі і службі в органах місцевого самоврядування” у Дніпропетровську. Цей захід відбувся в рамках співпраці Нацдержслужби і Дніпропетровської обласної державної адміністрації та Дніпропетровської обласної ради у рамках виконання рамкової Угоди про співробітництво між трьома сторонами.

Відкрив круглий стіл голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Вілкул, який наголосив на важливості розвитку лідерства на державній службі як визначального чинника соціально-економічного розвитку регіону. В’ячеслав Толкованов, Голова національного агентства України з питань державної служби у своєму виступі підкреслив, що метою розробки профілів компетентностей лідерства на державній службі та службі в органах місцевого самоврядування має стати забезпечення ефективності державного управління в умовах реалізації Програми економічних реформ.

Оксана Кікоть представила досвід Проекту щодо розробки профілів компетенцій лідерства, зокрема в презентації йшлося про досвід європейських країн та країн співдружності щодо визначення та законодавчого закріплення компетенцій лідерства на державній службі. Крім того, були представлені результати дослідження, яке проводилось в рамках Проекту у співпраці з Нацдержслужбою у 2009 році, на основі яких був розроблений проект «Профілів компетенцій лідерства на державній службі в Україні».

Серед учасників круглого столу були також представники регіональної влади та академічних кіл, зокрема Сергій Серьогін, директор Дніпропетровського регіонального інституту державного управління НАДУ, Микола Поляков, ректор Дніпропетровського національного університету ім. Олеся Гончара, Леонід Сорока, ректор академії Митної служби України та інші.