Головна > Новини

Новини

22.10.10_2З 19 по 22 жовтня 2010 року в Школі вищого корпусу за сприяння проекту «Реформа управління персоналом на державній службі» було проведено сім фокус-груп з вивчення навчальних потреб керівників вищої ланки на державній службі.

 

Детальніше...
 

19.10.1019 жовтня Проект у співпраці зі Школою вищого корпусу державної служби розпочав проведення серії фокус-груп з метою вивчення навчальних потреб керівників вищої ланки на державній службі.

 

Детальніше...
 

caua23 вересня в рамках місії в Україну, Стів Подесто, посадовець CIDA, який відповідає за впровадження Проекту, зустрівся із заступником Начальника Головдержслужби Андрієм Вишневським. У зустрічі також взяли участь директор Проекту Лариса Бізо, Перший секретар Посольства Канади в Україні Ґійом Леґро, керівник Проекту від України Андрій Бега та заступник керівника Проекту Оксана Кікоть.

Детальніше...
 

flag_canada22 вересня у приміщенні Посольства Канади в Україні відбулась чергова зустріч менеджерів проектів технічної допомоги CIDA за участі Надзвичайного та Повноважного Посла Канади в Україні Дж. Даніеля Карона та голови відділу технічної співпраці Каті Чаба. Від Проекту у заході взяли участь директор Проекту Лариса Бізо та заступник керівника Проекту Оксана Кікоть.

Детальніше...
 

riДиректор Проекту Лариса Бізо, заступник керівника Проекту Оксана Кікоть, експерт Проекту Іванна Ібрагімова та координатор Проекту Олександр Тертичка відвідали щорічні Рішельєвські академічні читання "Модернізація державного управління, державної служби і кадрова політика", що відбулися 15 - 17 вересня 2010 року в Одесі.

Детальніше...
 

rada3 вересня 2010 року у конференц-залі Школи вищого корпусу державної служби відбулося чергове засідання Ради керівників кадрових служб центральних органів виконавчої влади. Захід відбувся під головуванням Начальника Головдержслужби України Тимофія Мотренка за участі керівників кадрових служб центральних органів виконавчої влади. У засіданні взяли участь представники Адміністрації Президента України, Апарату Верховної Ради України, Центрального комітету профспілки працівників державних установ України, Державного центру зайнятості, Інституту економіки і прогнозування Національної академії наук України та керівники кадрових служб Антимонопольного комітету України, Фонду державного майна України та Рахункової палати України. Від Проекту в засіданні Ради взяли участь Оксана Кікоть та Іванна Ібрагімова.

Детальніше...
 

caua16 липня 2010 року в приміщенні Головдержслужби відбулася зустріч команди Проекту із заступником Начальника Головдержслужби Олександром Шевченком за участі директора Школи вищого корпусу державної служби Олександра Саєнка та заступників директора департаменту персоналу державних органів та органів місцевого самоврядування Олени Шапран та Любові Шевчук.

Детальніше...
 
Сторінка 9 з 13