Головна > Новини

Новини

flag_canada22 листопада 2010 року відбулася зустріч ґендерних експертів та менеджерів проектів технічної допомоги CIDA у приміщенні посольства Канади в Україні. Від Проекту в цьому заході взяли участь заступник керівника Проекту, Оксана Кікоть та координатор Проекту в Україні, Олександр Тертичка.

Детальніше...
 

caua22 листопада 2010 року розпочався навчальний візит Начальника Головдержслужби Тимофія Мотренка до м. Оттава, Канада. Поїздка відбувається в рамках Проекту «Реформа у правління персоналом на державній службі в Україні» та за сприяння Комісії державної служби Канади.

Детальніше...
 

09.11.109-10 листопада 2010 року у Школі вищого корпусу державної служби за підтримки проекту «Реформа управління персоналом на державній службі в Україні» було проведено тренінги на тему: "Методологія вивчення потреб у навчанні та професійному розвитку державних службовців".

Детальніше...
 

flag_canada12 листопада 2010 року відбулася робоча зустріч за участі експерту Проекту Іванни Ібрагімової та працівників Головного управління державної служби в України. Учасники зустрічі отримали інформаційні матеріали про методологію вивчення потреб у навчанні та професійному розвитку державних службовців.

Детальніше...
 

cauaЗ 8 по 12 листопада 2010 року відбувся робочий візит Франсуа Ґаньйона, директора Департаменту стратегічних змін, організаційного лідерства та інновацій Канадської школи державної служби.

Детальніше...
 

cauaЗ 1 по 8 листопада пройшли зустрічі з першими заступниками керівників центральних органів виконавчої влади з метою вивчення потреб у професійному розвитку для розробки нової тренінгової програми Школи вищого корпусу державної служби на 2011 рік.

Детальніше...
 

Шановні колеги!

banner_school_Маємо приємну нагоду від імені Проекту «Реформа управління персоналом на державній службі в Україні» привітати Вас із 2-річчям створення й діяльності Школи вищого корпусу державної служби.

Детальніше...
 
Сторінка 8 з 13