Головна > Новини

Новини

image002З 17 по 25 лютого в Школі вищого корпусу державної служби за експертної підтримки проекту «Реформа управління персоналу на державній службі в Україні» проходить пілот нових інструментів оцінювання кандидатів під час конкурсного відбору. Конкурси відбуваються на заміщення посад консультантів відділу  тренінгових заходів та міжнародного співробітництва, а також сектору інформаційно-ресурсного забезпечення. Від Проекту в пілоті беруть участь Оксана Кікоть та Іванна Ібрагімова.

Детальніше...
 

sigma2 лютого у приміщенні Представництва Європейського Союзу в Україні відбулась робоча зустріч експертів програми SIGMA та представників проектів міжнародної технічної допомоги, які працюють в сфері державного управління в Україні. Від Проекту у зустрічі взяли заступник керівника Проекту Оксана Кікоть та експерт Проекту Іванна Ібрагімова.

Детальніше...
 

pm534image0027 грудня 2010 року під головуванням Начальника Головдержслужби Тимофія Мотренка відбулось перше засідання Ради Школи вищого корпусу державної служби за участі Президента Комісії державної служби Канади Марії Баррадос.

Детальніше...
 

pm451image0026 грудня 2010 року за підтримки Проекту «Реформа управління персоналом на державній службі в Україні» відбулося чергове засідання Ради керівників кадрових служб центральних органів виконавчої влади. Захід проходив під головуванням Начальника Головдержслужби Тимофія Мотренка та за участі Марії Баррадос, Президента Комісії державної служби Канади. На засіданні Ради були присутні і представники Проекту, зокрема заступник керівника Проекту Оксана Кікоть та експерт Проекту Іванна Ібрагімова.

Детальніше...
 

caua6 грудня 2010 року відбулась зустріч Президента Комісії державної служби Канади, Марії Баррадос із Міністром охорони здоров’я, Зіновієм Митником за участі Начальника Головдержслужби Тимофія Мотренка.

Детальніше...
 

caua6 грудня 2010 року відбулася зустріч Міністра Кабінету Міністрів України, Анатолія Толстоухова з Президентом Комісії державної служби Канади, Марією Баррадос. Також на зустрічі були присутні Начальник Головдержслужби Тимофій Мотренко, заступник Начальника Головдержслужби Андрій Вишневський та заступник керівника Проекту, Оксана Кікоть.

Детальніше...
 

img_776726-27 листопада 2010 року на базі комплексу «Пуща Лісна» (с. Мощун, Київська область) було проведено тренінг «Класифікація посад: аналіз міжнародного досвіду та уроки для України» для представників групи аналізу політики щодо реформування класифікації посад.

Детальніше...
 
Сторінка 7 з 13