Головна > Новини

Новини

5.045 квітня 2011 року в Школі вищого корпусу державної служби відбувся захід з підготовки тренерів до проведення тренінгу «Мистецтво ведення переговорів», який проходитиме у рамках Програми розвитку лідерства: адміністративна реформа 2011 у травні-червні 2011 року.

Детальніше...
 

pm403image00231 березня та 1 квітня 2011 року відбулися тренінги "Вироблення стратегічного бачення. Стратегічне планування". Навчання проводив Пол Міґус, радник Проекту, експерт із стратегічного лідерства, реформування надання послуг, управління з орієнтацією на результати, стратегічного менеджменту та управління змінами.

Детальніше...
 

pm552image00230 березня 2011 року для працівників Школи вищого корпусу державної служби, департаменту персоналу державних органів та органів місцевого самоврядування Головдержслужби та Центру адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу було проведено тренінг "Оцінювання кандидатів під час добору". Тренінг проводила експерт Проекту Іванна Ібрагімова. У тренінгу взяли участь директор Проекту Лариса Бізо, заступник керівника Проекту Оксана Кікоть, експерт Проекту Ольга Горуненко та Айлін Донахью, радник проекту.

Детальніше...
 

banner_school_Школа вищого корпусу державної служби в рамках Програми розвитку лідерства: адміністративна реформа 2011 запрошує до співпраці тренерів для викладання таких тренінгів.

Детальніше...
 

img_8138З 7 по 17 березня за підтримки проекту «Реформа управління персоналом на державній службі в Україні» відбувається навчальний візит директора Школи вищого корпусу державної служби Олександра Саєнка та керівника Проекту від України Андрія Беги до Канадської Школи державної служби (м. Оттава) для вивчення підходу канадського уряду до розвитку та навчання керівників-лідерів на державній службі в Канаді.

Детальніше...
 

pilotЗ 17 по 28 лютого в Школі вищого корпусу державної служби за експертної підтримки Проекту відбувся пілот нових інструментів оцінювання кандидатів під час конкурсного відбору. Від Проекту в пілоті брали участь Оксана Кікоть, Іванна Ібрагімова, Ольга Горуненко. До проведення та оцінювання пілоту були залучені директор Школи Олександр Саєнко, заступник директора Софія Качур та керівник сектору інформаційно-ресурсного забезпечення Ярослав Березовський.

В рамках пілоту були підготовлені та проведені інтерв’ю з кандидатами на посаду за новою методикою. Для відбору кандидатів, які були запрошені до проходження інтерв’ю, було проаналізовано понад 60 резюме кандидатів. Інтерв’ю пройшли 16 кандидатів на посади, за результатами якого було визначено кандидатів для зайняття п’яти вакантних посад.

Детальніше...
 

 

network-danida23 лютого відбулась зустріч заступника керівника Проекту Оксани Кікоть та експерта Проекту Іванни Ібрагімової з Пітером Вормінгом, міжнародним експертом проекту "Технічна підтримка реформ державного сектору в Україні Друга фаза" та старшим консультантом Данської школи державного управління. Також у зустрічі взяв участь Ярослав Березовський, керівник сектору інформаційно-ресурсного забезпечення Школи вищого корпусу державної служби.

Детальніше...
 
Сторінка 6 з 13