Головна > Новини

Новини

nispacee19-21 травня 2011 року директор Проекту Лариса Бізо, заступник керівника Проекту Оксана Кікоть та експерт Проекту Іванна Ібрагімова взяли участь у 19 щорічній конференції NISPAcee (Мережі шкіл та інститутів державного управління центральної та східної Європи). За підтримки Проекту учасниками конференції також були представники Головдержслужби, а саме  Антоніна Бондаренко, начальник управління організаційно-аналітичного забезпечення роботи керівника та кадрової роботи - прес-секретар та Максим Субота, головний спеціаліст відділу координації політики та моніторингу діяльності у регіонах департаменту модернізації державної служби.

Детальніше...
 

26.05.1126 травня 2011 року в приміщенні Головного управління державної служби України відбулось засідання Наглядової ради проекту «Реформа управління персоналом на державній службі в Україні», під час якого були підведені підсумки 2010-2011 фіскального року та затверджений план роботи Проекту на квітень 2011р. – березень 2012р.

Детальніше...
 

banner_school_Школа вищого корпусу державної служби в рамках Програми розвитку лідерства: адміністративна реформа 2011 запрошує до співпраці тренерів для викладання наступних тренінгів:

Контакт : Ольга Горуненко, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , +38 044 222 6794

 

pm295image00119-20 квітня 2011 року в Школі вищого корпусу державної служби пройшов перший тренінг "Ефективні публічні виступи та спілкування зі ЗМІ"для слухачів Програми розвитку лідерства 2011, що впроваджується за підтримки Проекту.

Детальніше...
 

_dsc49677 квітня 2011 року у Школі вищого корпусу державної служби України за сприяння Проекту відбулася установча конференція для учасників «Програми розвитку лідерства: адміністративна реформа 2011» та «Програми для новопризначених державних службовців» в якій взяли участь понад 100 представників вищого корпусу державної служби України – слухачів Програми.

Детальніше...
 

pjl7 квітня у Школі вищого корпусу державної служби за підтримки Проекту відбулась робоча зустріч щодо вироблення комунікаційної стратегії Головдержслужби.

 

Детальніше...
 

6.046 квітня 2011 року в  Школі вищого корпусу державної служби відбулася  зустріч з тренерами з метою обговорення майбутнього тренінгу «Ефективні публічні виступи та спілкування зі ЗМІ». Цей тренінг має особливе значення, адже комунікація відіграє важливу роль в усіх управлінських процесах та є суттєвим фактором розвитку та втілення лідерства. Саме тому цей тренінг буде першим в рамках Програми розвитку лідерства: адміністративна реформа 2011.

Детальніше...
 
Сторінка 5 з 13