Головна > Новини

Новини

b.227.227.16777215.0.stories.twinning.twnПредставники Проекту взяли участь у круглому столі з презентації та обговорення проекту Twinning "Підтримка розвитку державної служби в Україні" для Національного агентства з питань державної служби, що відбувся 7 вересня 2011 року.

Учасники заходу представили свої проекти, що спрямовані на підтримку розвитку державної служби в Україні. Під час зустрічі наголошувалося на необхідності підтримання співпраці проектів, а також були обговорені основні уроки реалізації проектів на підтримку вдосконалення управління людськими ресурсами на державній службі.

Детальніше...
 

img_897012-13 та 19-20 липня пройшли виїзні тренінги «Лідерство у команді» в рамках Програми розвитку лідерства (модуль 2. «Стратегічне управління людськими ресурсами») для державних службовців вищого корпусу в Україні. Тренінги проходили на базі готельного комплексу «Пуща-Лісова» (с. Мощун, Київська область).

Детальніше...
 

img_89545-6 липня пройшов перший з серії тренінгів «Лідерство у команді» в рамках Програми розвитку лідерства (Модуль 2. «Стратегічне управління людськими ресурсами») для державних службовців вищого корпусу в Україні. Тренінг проводила експерт Проекту Іванна Ібрагімова.

Детальніше...
 

pm549image00623 червня 2011 року у Головному управлінні державної служби України відбувся круглий стіл «Державна служба в Україні: історичний контекст», приурочений до Дня державної служби. Від Проекту участь у круглому столі взяла експерт Іванна Ібрагімова.

Детальніше...
 

photo_11218029-10 червня директор Проекту Лариса Бізо та заступник керівника Проекту Оксана Кікоть взяли участь у семінарі «Розробка та впровадження підходу до управління на основі компетенцій: європейський досвід» на базі Європейського Інституту державного управління (EIPA) (м. Маастріхт, Нідерланди). За підтримки Проекту учасниками семінару також були представники Головдержслужби, а саме Юлія Козак, начальник відділу супроводу проектів з розвитку персоналу департаменту персоналу державних органів та органів місцевого самоврядування Головдержслужби, та Катерина Гевчук, консультант відділу тренінгових заходів та міжнародного співробітництва Школи вищого корпусу державної служби.

Детальніше...
 

caua3 червня 2011 року для слухачів Програми розвитку лідерства пройшов захід з обміну досвідом з обговорення практики та уроків ведення міжнародних переговорів за участі Андрія Веселовського, Надзвичайного і Повноважного Посла України, Посла з особливих доручень Департаменту зовнішньоекономічного співробітництва МЗС України (захід відбувається в період проведення тренінгів "Мистецтво ведення переговорів" в рамках Програми розвитку лідерства 2011).

Детальніше...
 

ssУ Школі вищого корпусу державної служби за підтримки Проекту, в рамках Програми розвитку лідерства: адміністративна реформа 2011, розпочалася серія тренінгів за темою «Мистецтво ведення переговорів» для групи 1 в рамках модуля «Лідерство та ефективна комунікація».

Детальніше...
 
Сторінка 4 з 13