Головна > Новини

Новини

cauaРозпочався тижневий візит української делегації на чолі з Головою Нацдержслужби В’ячеславом Толковановим до Канади. До складу української делегації входять посадовці з Адміністрації Президента України, Секретаріату Кабінету Міністрів України, Національного Агентства України з питань державної служби та Національної академії державного управління при Президентові України. Поїздка відбувається в рамках Проекту «Реформа у правління персоналом на державній службі в Україні».

Детальніше...
 

pm582image002У Національному агентстві України з питань державної служби відбулась зустріч директора Проекту Крістіни Віттфус з Головою Нацдержслужби В’ячеславом Толковановим.

 

Детальніше...
 

img_008429 листопада 2011 року відбувся перший етап оцінювання Програми розвитку лідерства 2011. Було проведено 2 зустрічі з активними слухачами Програми, під час яких учасники заповнили анкети, брали участь у спільному обговорення Програми, а також працювали у малих групах для формування рекомендацій на майбутнє на основі досвіду проведення Програми у 2011 році.

Детальніше...
 

000121-22 листопада відбувся семінар «Управління змінами у державному управлінні» у Європейському інституті державного управління (EIPA), Маастріхт, Нідерланди. За підтримки Проекту участь у семінарі взяли Олеся Цикалюк, завідувач сектору координації проектів TWIINNING Центру адаптації державної служби до стандартів ЄС, Ольга Руденко, начальник Центру з питань європейської та євроатлантичної інтеграцій України Інституту проблем державного управління та місцевого самоврядування Національної академії державного управління при Президенті України та Іванна Ібрагімова, експерт Проекту. Участь у семінарі також брали державні службовці Кіпру, Мальти та Швеції.

Детальніше...
 

img_006510-11 та 15-16 листопада 2011 року були проведені тренінги на тему «Особистий розвиток лідера» для державних службовців вищого корпусу в рамках Програми розвитку лідерства (модуль 4. «Розвиток потенціалу лідера»). Тренінг проходив на базі Національної академії державного управління при Президентові України.

Детальніше...
 

1.111 листпоада 2011 року у приміщенні Національного агентства України з питань державної служби відбулась зустріч Голови Агентства В’ячеслава Толкованова з Каті Чаба, Головою відділу технічної співпраці Канадського агентства з міжнародного розвитку, радником відділу технічної співпраці Едріаном Волрейвеном, директором Проекту Крістіною Віттфус та заступником керівника Проекту, Оксаною Кікоть.

Детальніше...
 

photo184220-21 та 25–26 жовтня були проведені тренінги на тему «Стратегічне управління з орієнтацією на досягнення очікуваних результатів діяльності» для державних службовців вищого корпусу в Україні в рамках Програми розвитку лідерства (модуль 3. «Лідер як провідник реформ»). Тренінг проходив на базі Національної академії державного управління при Президентові України.

Детальніше...
 
Сторінка 2 з 13