Головна > Новини

Новини

cauaЗ 21 по 25 червня, Лінда Б’юкенен та Пітер ЛаБерж, експерти Проекту з розробки нового підходу до класифікації посад на державній службі, перебували в Україні з другою робочою місією.

Детальніше...
 

img_6037

25, 26 травня та 1 червня 2010 року за підтримки Проекту в Школі вищого корпусу державної служби відбулася серія тренінгів для членів Ради керівників кадрових служб на тему: "Стратегічне лідерство в управлінні людськими ресурсами".

Проводила тренінги Головний технічний радник Проекту Сильвія Поллак.

Детальніше...
 

eipa31 травня – 1 червня 2010 року в Європейському інституті державного управління (EIPA) (м. Маастріхт, Нідерланди) відбувся семінар на тему: "Державна служба в 27 країнах-членах ЄС: результати реформ та майбутнє державної служби".

Детальніше...
 

img_60621 червня 2010 року, експерт Проекту, Іванна Ібрагімова презентувала Профілі компетенцій лідерства для учасників тренінгу "Стратегічне лідерство в управлінні людськими ресурсами".

Детальніше...
 

1818 та 20 травня року відбулись круглі столи з обговорення проекту «Профілів компетенцій лідерства», які розробляються в рамках Проекту у співпраці з Головдержслужбою та Школою вищого корпусу державної служби.

Детальніше...
 

francoisЗ 17 по 21 травня 2010 року, Франсуа Ганьйон, директор Департаменту стратегічних змін, організаційного лідерства та інновацій Канадської школи публічної служби, в рамках першої ознайомчої місії до України провів низку зустрічей щодо вивчення пріоритетів професійного розвитку вищого корпусу державної служби та розроблення методології оцінки навчальних потреб для Школи вищого корпусу державної служби.

Детальніше...
 

img_599712-14 травня 2010 року керівник Проекту Лариса Бізо, заступник керівника Проекту Оксана Кікоть та експерт Проекту Іванна Ібрагімова взяли участь у 18 щорічній конференції NISPAcee (Мережі шкіл та інститутів державного управління центральної та східної Європи).

Детальніше...
 
Сторінка 10 з 13