Головна > Діяльність Проекту > План реалізації проекту
There are no translations available.

Проект реформи управління персоналом на державній службі в Україні має на меті підтримку зусиль України у розвитку підзвітної та прозорої державної служби, яка відповідала б європейським стандартам, шляхом надання допомоги при проведенні реформи системи управління персоналом на державній службі в Україні. Основним бенефіціаром та партнером проекту є Головне управління державної служби України (Головдержслужба) – центральний орган виконавчої влади України зі спеціальним статусом. Проект впроваджується Канадським Бюро Міжнародної Освіти (КБМО) за фінансової підтримки Канадського Агентства Міжнародного Розвитку (КАМР).  

План реалізації Проекту реформи управління персоналом на державній службі в Україні містить опис впровадження Проекту у співпраці з Головним управлінням державної служби України.

Цей ПРП був розроблений завдяки співпраці між командою з управління Проектом та командою радників Проекту, за участі в ключові періоди посадових осіб Головдержслужби та КАМР, а також з допомогою відповідних українських та міжнародних зацікавлених сторін.