Головна > Новини > Міжнародний круглий стіл «Розвиток лідерства на державній службі»
There are no translations available.

pm968image0022 березня в приміщенні Національного агентства України з питань державної служби відбувся міжнародний круглий стіл «Розвиток лідерства на державній службі» в рамках заключної конференції канадсько-українського проекту «Реформа управління персоналом на державній службі в Україні».

Голова Нацдержслужби Вячеслав Толкованов під час виступу на круглому столі зазначив, що програми розвитку лідерства, які впроваджуються Нацагентством у партнерстві з проектом «Реформа управління персоналом на державній службі в Україні», слугують досягненню однієї з основних цілей реалізації державної кадрової політики, закріплених у Стратегії державної кадрової політики на 2012-2020 рр. Йдеться перш за все про підготовку та професійний розвиток вищих керівних кадрів державної служби, здатних забезпечити ефективність державної політики.

«Методичне забезпечення вищих керівних кадрів державної служби є основним завданням діяльності Школи вищого корпусу державної служби. Нацдержслужба створюватиме умови для успішного проходження кар’єри держслужбовців, Національна академія державного управління відповідатиме за процес підвищення кваліфікації державного службовця» - наголосив В’ячеслав Толкованов.

З вітальним словами також виступили керівник відділу технічного співробітництва Посольства Канади в Україні Каті Чаба, директор проекту «Реформа управління персоналом на державній службі в Україні» Крістіна Віттфус, перший віце-президент Національної академії державного управління при Президентові України Костянтин Ващенко та директор Інституту підвищення кваліфікації керівних кадрів НАДУ Валентина Гошовська.

У ході роботи круглого столу екс-Президент Комісії Державної Служби Канади Марія Баррадос представила канадський досвід розвитку лідерства на державній службі в Канаді, а також підкреслила ключову роль лідерів у реформуванні державної служби. Директор Школи вищого корпусу державної служби Наталія Романова та начальник відділу методичного забезпечення та інформаційно-аналітичної роботи Школи Юлія Бистрякова презентували пріоритети діяльності Школи на 2012 рік та поділились досвідом реалізації Програми розвитку лідерства 2011 року. Радник Проекту Пол Міґус представив результати впровадження Програми розвитку лідерства 2011 та рекомендації на майбутнє. Слова вдячності від слухачів Програми висловив Павло Жила, голова Державної екологічної інспекції України, який підкреслив, що участь у Програмі розвитку лідерства дозволила не тільки систематизувати власні знання, але й задати собі, як керівнику, важливі запитання, усвідомити відповідальність за управління людськими ресурсами, зрозуміти важливість команди та власного розвитку тощо. Особливу увагу учасники Програми звернули на атмосферу комфорту, позитиву та приязності та тренінгах. Досвідом участі в Програмі розвитку лідерства в якості тренера поділилась Тетяна Федорів, експерт з комунікації, яка наголосила на важливості таких тренінгових програм для державних службовців і подякувала учасникам та розробникам Програми за позитивний та корисний досвід.

По завершенню заходу Голова Нацдержслужби Вячеслав Толкованов вручив сертифікати учасникам «Програми розвитку лідерства 2011».

Презентації виступаючих та звіт за результатами оцінки Програми розвитку лідерства 2011 можна завантажити тут:

Наталія Романова та Юлія Бистрякова: Досвід реалізації ПРОГРАМИ РОЗВИТКУ ЛІДЕРСТВА 2011

Пол Мігус: Результати впровадження ПРОГРАМИ РОЗВИТКУ ЛІДЕРСТВА 2011

Звіт за результатами оцінки ПРОГРАМИ РОЗВИТКУ ЛІДЕРСТВА 2011