Круглий стіл «Державна служба в Україні: історичний контекст»

There are no translations available.

pm549image00623 червня 2011 року у Головному управлінні державної служби України відбувся круглий стіл «Державна служба в Україні: історичний контекст», приурочений до Дня державної служби. Від Проекту участь у круглому столі взяла експерт Іванна Ібрагімова.

Lire la suite...
 

Семінар «Розробка та впровадження підходу до управління на основі компетенцій: європейський досвід»

There are no translations available.

photo_11218029-10 червня директор Проекту Лариса Бізо та заступник керівника Проекту Оксана Кікоть взяли участь у семінарі «Розробка та впровадження підходу до управління на основі компетенцій: європейський досвід» на базі Європейського Інституту державного управління (EIPA) (м. Маастріхт, Нідерланди). За підтримки Проекту учасниками семінару також були представники Головдержслужби, а саме Юлія Козак, начальник відділу супроводу проектів з розвитку персоналу департаменту персоналу державних органів та органів місцевого самоврядування Головдержслужби, та Катерина Гевчук, консультант відділу тренінгових заходів та міжнародного співробітництва Школи вищого корпусу державної служби.

Lire la suite...
 

«Мистецтво ведення переговорів»: захід з обміну досвідом

There are no translations available.

caua3 червня 2011 року для слухачів Програми розвитку лідерства пройшов захід з обміну досвідом з обговорення практики та уроків ведення міжнародних переговорів за участі Андрія Веселовського, Надзвичайного і Повноважного Посла України, Посла з особливих доручень Департаменту зовнішньоекономічного співробітництва МЗС України (захід відбувається в період проведення тренінгів "Мистецтво ведення переговорів" в рамках Програми розвитку лідерства 2011).

Lire la suite...
 
Plus d'articles...
Page 9 de 29