Прес-брифінг

There are no translations available.

dsc033154 вересня 2009 року в межах міжнародної конференції керівників центральних органів влади з питань державної служби провідних країн світу відбувся прес-брифінг Президента Комісії державної служби Канади Марії Баррадос, Начальника Головдержслужби України Тимофія Мотренка, Генерального директора Офісу вищої державної служби Нідерландів Яна Вільяма Века, керівника служби призначень на публічну службу Ірландії Браєна Ендрюса для представників ЗМІ.

Основні питання журналістів стосувались співвідношення державних службовців на душу населення, необхідності розділення політичних та адміністративних посад та досвіду в різних країнах.

Lire la suite...
 

Відкриття конференції «Політична нейтральність державної служби: від теорії до реальності»

There are no translations available.

dsc02995 3 вересня 2009 року у Будинку Уряду відбувся прийом з нагоди відкриття міжнародної конференції на тему: «Політична нейтральність державної служби: від теорії до реальності».

Участь у заході взяли керівники державної служби органів влади з 15 країн світу, представники Уряду України, Секретаріату Кабінету Міністрів України та команда проекту "Реформа управління персоналом на державній службі в Україні".

Lire la suite...
 
Page 29 de 29