Конференція NISPA-cee 2011 «Державне управління майбутнього».

There are no translations available.

nispacee19-21 травня 2011 року директор Проекту Лариса Бізо, заступник керівника Проекту Оксана Кікоть та експерт Проекту Іванна Ібрагімова взяли участь у 19 щорічній конференції NISPAcee (Мережі шкіл та інститутів державного управління центральної та східної Європи). За підтримки Проекту учасниками конференції також були представники Головдержслужби, а саме  Антоніна Бондаренко, начальник управління організаційно-аналітичного забезпечення роботи керівника та кадрової роботи - прес-секретар та Максим Субота, головний спеціаліст відділу координації політики та моніторингу діяльності у регіонах департаменту модернізації державної служби.

Lire la suite...
 

«Мистецтво ведення переговорів»: розпочато серію тренінгів для вищого корпусу державної служби

There are no translations available.

ssУ Школі вищого корпусу державної служби за підтримки Проекту, в рамках Програми розвитку лідерства: адміністративна реформа 2011, розпочалася серія тренінгів за темою «Мистецтво ведення переговорів» для групи 1 в рамках модуля «Лідерство та ефективна комунікація».

Lire la suite...
 

Засідання Наглядової ради Проекту (26.05.2011)

There are no translations available.

26.05.1126 травня 2011 року в приміщенні Головного управління державної служби України відбулось засідання Наглядової ради проекту «Реформа управління персоналом на державній службі в Україні», під час якого були підведені підсумки 2010-2011 фіскального року та затверджений план роботи Проекту на квітень 2011р. – березень 2012р.

Lire la suite...
 
Plus d'articles...
Page 10 de 29