Home > News

Новини

Тренінги «Мистецтво управління змінами» для слухачів Програми розвитку лідерства

x

img_9975У вересні було проведено серію з 5 тренінгів «Мистецтво управління змінами» в рамках Програми розвитку лідерства (модуль 3. «Лідер як провідник реформ») для державних службовців вищого корпусу в Україні. Тренінг проходив на базі Національної академії державного управління при Президентові України.

Read more...
 

ЗАПРОШУЄМО ДО СПІВПРАЦІ ТРЕНЕРІВ

x

lpНа підтримку реалізації Програми розвитку лідерства: адміністративна реформа 2011 Школа вищого корпусу державної служби спільно з проектом «Реформа управління персоналом на державній службі в Україні» оголошують конкурс на заміщення вакантної(их) посади для залучення на короткостроковій основі:

ТРЕНЕРА(ІВ) З РОЗВИТКУ ПОТЕНЦІАЛУ ЛІДЕРА

Контакт : Ольга Горуненко,  This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it , +38 044 222 6794

 

Круглий стіл з обговорення проекту закону України «Про державну службу»

x

caua10 жовтня у приміщенні підкомітету з питань державного будівництва Верховної Ради України відбулось засідання робочої групи щодо доопрацювання проекту закону України «Про державну службу» за участі міжнародних та місцевих експертів. Від Проекту у заході взяли участь заступник керівника Проекту Оксана Кікоть, експерти Проекту Наталія Гнидюк та Світлана Соколик.

Read more...
 

Круглий стіл “Профілі компетенцій лідерства на державній службі і службі в органах місцевого самоврядування” в м. Дінпропетровськ

x

ssЗаступник керівника Проекту, Оксана Кікоть, взяла участь в круглому столі “Профілі компетенцій лідерства на державній службі і службі в органах місцевого самоврядування” у Дніпропетровську. Цей захід відбувся в рамках співпраці Нацдержслужби і Дніпропетровської обласної державної адміністрації та Дніпропетровської обласної ради у рамках виконання рамкової Угоди про співробітництво між трьома сторонами.

Read more...
 

Рішельєвські читання 2011

x

imag0081Директор Проекту Крістіна Віттфус, заступник керівника Проекту Оксана Кікоть та експерти Проекту Наталія Гнидюк та Світлана Соколик взяли участь у щорічних Рішельєвських академічних читаннях "Лідерство в державному управління", що відбулися 21 - 23 вересня 2011 року в м. Одеса.

Read more...
 

Голова Нацдержслужби В’ячеслав Толкованов провів зустріч з представниками Проекту

x

23.0923 вересня 2011 року, Голова Національного агентства з питань державної служби В’ячеслав Толкованов провів зустріч з директором Проекту Крістіною Вітфус та заступником керівника Проекту, Оксаною Кікоть.

Read more...
 

ЗАПРОШУЄМО ТРЕНЕРІВ ДО СПІВПРАЦІ

x

lpНа підтримку реалізації Програми розвитку лідерства: адміністративна реформа 2011 Школа вищого корпусу державної служби спільно з проектом «Реформа управління персоналом на державній службі в Україні» оголошують конкурс на заміщення вакантної(их) посади для залучення на короткостроковій основі:

ТРЕНЕРА(ІВ) ЗІ СТРАТЕГІЧНОГО УПРАВЛІННЯ З ОРІЄНТАЦІЄЮ НА РЕЗУЛЬТАТ

Контакт : Ольга Горуненко,  This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it , +38 044 222 6794

 
Page 3 of 13