x

b.227.227.16777215.0.stories.twinning.twnПредставники Проекту взяли участь у круглому столі з презентації та обговорення проекту Twinning "Підтримка розвитку державної служби в Україні" для Національного агентства з питань державної служби, що відбувся 7 вересня 2011 року.

Учасники заходу представили свої проекти, що спрямовані на підтримку розвитку державної служби в Україні. Під час зустрічі наголошувалося на необхідності підтримання співпраці проектів, а також були обговорені основні уроки реалізації проектів на підтримку вдосконалення управління людськими ресурсами на державній службі.

Read more...
 
x

img_897012-13 та 19-20 липня пройшли виїзні тренінги «Лідерство у команді» в рамках Програми розвитку лідерства (модуль 2. «Стратегічне управління людськими ресурсами») для державних службовців вищого корпусу в Україні. Тренінги проходили на базі готельного комплексу «Пуща-Лісова» (с. Мощун, Київська область).

Read more...
 
x

img_89545-6 липня пройшов перший з серії тренінгів «Лідерство у команді» в рамках Програми розвитку лідерства (Модуль 2. «Стратегічне управління людськими ресурсами») для державних службовців вищого корпусу в Україні. Тренінг проводила експерт Проекту Іванна Ібрагімова.

Read more...
 
More Articles...
Page 8 of 29