x

1.111 листпоада 2011 року у приміщенні Національного агентства України з питань державної служби відбулась зустріч Голови Агентства В’ячеслава Толкованова з Каті Чаба, Головою відділу технічної співпраці Канадського агентства з міжнародного розвитку, радником відділу технічної співпраці Едріаном Волрейвеном, директором Проекту Крістіною Віттфус та заступником керівника Проекту, Оксаною Кікоть.

Read more...
 
x

photo184220-21 та 25–26 жовтня були проведені тренінги на тему «Стратегічне управління з орієнтацією на досягнення очікуваних результатів діяльності» для державних службовців вищого корпусу в Україні в рамках Програми розвитку лідерства (модуль 3. «Лідер як провідник реформ»). Тренінг проходив на базі Національної академії державного управління при Президентові України.

Read more...
 
x

img_9975У вересні було проведено серію з 5 тренінгів «Мистецтво управління змінами» в рамках Програми розвитку лідерства (модуль 3. «Лідер як провідник реформ») для державних службовців вищого корпусу в Україні. Тренінг проходив на базі Національної академії державного управління при Президентові України.

Read more...
 
More Articles...
Page 5 of 29