Зустріч керівництва CIDA та Проекту з Головою Національного агентства України з питань державної служби

1.111 листпоада 2011 року у приміщенні Національного агентства України з питань державної служби відбулась зустріч Голови Агентства В’ячеслава Толкованова з Каті Чаба, Головою відділу технічної співпраці Канадського агентства з міжнародного розвитку, радником відділу технічної співпраці Едріаном Волрейвеном, директором Проекту Крістіною Віттфус та заступником керівника Проекту, Оксаною Кікоть.

Детальніше...
 

Тренінги «Стратегічне управління з орієнтацією на досягнення очікуваних результатів діяльності» для слухачів Програми розвитку лідерства

photo184220-21 та 25–26 жовтня були проведені тренінги на тему «Стратегічне управління з орієнтацією на досягнення очікуваних результатів діяльності» для державних службовців вищого корпусу в Україні в рамках Програми розвитку лідерства (модуль 3. «Лідер як провідник реформ»). Тренінг проходив на базі Національної академії державного управління при Президентові України.

Детальніше...
 

Тренінги «Мистецтво управління змінами» для слухачів Програми розвитку лідерства

img_9975У вересні було проведено серію з 5 тренінгів «Мистецтво управління змінами» в рамках Програми розвитку лідерства (модуль 3. «Лідер як провідник реформ») для державних службовців вищого корпусу в Україні. Тренінг проходив на базі Національної академії державного управління при Президентові України.

Детальніше...
 
Більше статтей...
Сторінка 5 з 29