Презентація Дорожньої карти

img_433910 грудня 2009 року у приміщенні Головдержслужби України відбулась презентація Дорожньої карти для розроблення нової системи інформаційної підтримки управління людськими ресурсами. Метою даної зустрічі було: презентувати "Дорожню карту для розроблення нової системи інформаційної підтримки управління людськими ресурсами", обговорити документ та етапи його впровадження.

У презентації та обговоренні взяли участь: керівництво Головдержслужби України, Центру адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу та Школи вищого корпусу державної служби, команда Проекту «Реформа управління персоналом на державній службі в Україні» - керівник Проекту від Канади, Лариса Бізо, керівник Проекту від України, Андрій Бега, заступник керівника Проекту, Оксана Кікоть, експерт Проекту, Іванна Ібрагімова та координатор Проекту в Україні, Олександр Тертичка. А також компанія «Софтлайн» і ТОВ «МККУ-Мережі».

Проект Дорожньої карти розроблено канадським експертом проекту «Реформа управління людськими ресурсами на державній службі в Україні» Марі Хоррікс за участі команди Проекту.

Детальніше...
 

2 день конференції "Політична нейтральність на державній службі: від теорії до практики"

dsc040685 вересня 2009 року у Школі вищого корпусу державної служби пройшов другий день дводенної міжнародної конференції керівників центральних органів влади з питань державної служби провідних країн світу на тему: "Політична нейтральність на державній службі: від теорії до практики".

Протягом другого дня учасники обговорили питання адміністративно-політичної взаємодії та її впливу на підзвітність представників вищого корпусу державної служби.

На завершення Конференції учасники відвідали Собор Святої Софії.

 

1 день конференції "Політична нейтральність на державній службі: від теорії до практики"

dsc032114 вересня 2009 року в Клубі Кабінету Міністрів України пройшов перший день дводенної міжнародної конференції керівників центральних органів влади з питань державної служби провідних країн світу на тему: "Політична нейтральність на державній службі: від теорії до практики".

Модераторами Конференції виступили Президент Трюдо Фаундейшн П’єр Герліер Форест, Президент Комісії державної служби Канади Марія Баррадос та Начальник Головного управління державної служби України Тимофій Мотренко. На початку Конференції модератори представили основну тему конференції: Політична нейтральність державної служби: від теорії до реальності.

Окрім цього, у ході Конференції учасниками обговорено питання ключових компетенцій для вищого корпусу державної служби ХХІ століття та чинників, що впливають на баланс між нейтральністю державної служби та політичною.   

Детальніше...
 
Більше статтей...
Сторінка 28 з 29