Зустріч менеджерів проектів технічної допомоги СІДА

flag_canada21 січня 2010 року відбулася зустріч менеджерів проектів технічної допомоги СІДА у приміщенні посольства Канади в Україні. Від Проекту в цьому заході взяла участь заступник керівника Проекту, Оксана Кікоть. На зустрічі, голова відділу технічної співпраці Посольства Канади в Україні, Каті Чаба, представила пріоритети СІДА на наступний рік в Україні.

Детальніше...
 

Тематичний семінар з обговорення основних завдань, функцій та прав кадрової служби органу виконавчої влади

23.12.0922 грудня 2009 року під головуванням першого заступника Начальника Головдержслужби Володимира Ткача відбувся тематичний семінар з обговорення основних завдань, функцій та прав кадрової служби органу виконавчої влади.

Семінар відбувся в межах діяльності Ради керівників кадрових служб центральних органів виконавчої влади та за підтримки Проекту.

Детальніше...
 

Зустріч Лінди Б'юкенен із заступником Начальника головдержслужби Андрієм Вишневським

flag_canada17 грудня 2009 року відбулася зустріч експерта Проекту із розробки нового підходу до системи класифікації посад на державній службі, Лінди Б'юкенен із заступником Начальника Головдержслужби Андрієм Вишневським.

Протягом зустрічі було обговорено питання реалізації проекту в напрямі розроблення нової системи класифікації посад на державній службі. Крім цього було проаналізовано аспекти взаємодії з іншими ініціативами Головдержслужби з реформування системи державного управління та державної служби.

Детальніше...
 
Більше статтей...
Сторінка 27 з 29