Інтерв`ю щодо історії успіху Проекту для річного звіту CIDA

caua10 березня 2010 року в офісі Проекту відбулася зустріч заступника керівника Проекту Оксани Кікоть з директором департаменту комунікації та зовнішніх зв’язків головного офісу CIDA (м. Ґатіно, Канада) – п. Ґреґорі Джеком. У зустрічі також взяв участь перший секретар Посольства Канади в Україні – п. Ґійом Леґро.

Детальніше...
 

Зустріч експертів з ґендерних питань проектів технічної допомоги CIDA

flag_canada4 березня 2010 року у приміщенні посольства Канади в Україні відбулася зустріч експертів з ґендерних питань проектів технічної допомоги CIDA. Від Проекту в зустрічі взяли участь Оксана Кікоть, заступник керівника Проекту та Олександр Тертичка, координатор Проекту в Україні.

Детальніше...
 

Розроблення та пілотування нової системи класифікації посад - план діяльності

caua23 лютого 2010 року в приміщенні Головдежрслужби України відбулася зустріч, на якій було розглянуто орієнтовний план діяльності з розроблення нової системи класифікації посад на державній службі в Україні. В обговоренні плану від Проекту взяли учать Л. Бізо, О. Кікоть та І. Ібрагімова, від Головдежрслужби – С. Ковтун та О. Шапран, від Центру адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу – А. Бега та М. Стецюк.    

Детальніше...
 
Більше статтей...
Сторінка 26 з 29