Підсумки місії Айлін Донахью, експерта Проекту з розробки інструментів оцінювання кандидатів на посади

cauaЗ 12 квітня по 16 квітня 2010 року, Айлін Донахью, експерт Проекту з розробки нових інструментів оцінювання при прийнятті на держслужбу та просуванні, в рамках першої ознайомчої місії до України провела низку зустрічей щодо процедур добору персоналу на державну службу в Україні, існуючі інструменти оцінювання, перспективи їх вдосконалення та потреби в розробці нових інструментів оцінювання.

Детальніше...
 

Cемінар з обміну досвідом щодо використання інструментів оцінювання під час добору персоналу та просуванні на державній службі

14.04.1014 квітня 2010 року у Школі вищого корпусу державної служби відбувся семінар з обміну досвідом щодо використання інструментів оцінювання під час добору персоналу та просуванні на державній службі.

Детальніше...
 

Тренінг "Стратегічна ідея. Стратегія та її впровадження"

school18-19 березня 2010 р. у конференц-залі Школи вищого корпусу державної служби при Головному управлінні державної служби України відбувся дводенний тренінг "Стратегічна ідея. Стратегія та її впровадження" для учасників Програми розвитку лідерства за участі експерта Проекту Ольги Захарченко.

Детальніше...
 
Більше статтей...
Сторінка 25 з 29